SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

AKILLI SÜRÜŞÜN ÖNCÜSÜ NISSAN’DAN

GÜNCEL NISSAN SATIŞ KAMPANYALARI

Yolları ve uzun otomobil yolculuklarını özledik. Sizin de özlediğinizi biliyoruz. Sizi, özlediğiniz yollarla Nissan konforuyla kavuşturmak için hazırladığımız Haziran ayı satış kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

NISSAN QASHQAI

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, hayatın normale dönmeye başladığı Temmuz ayı boyunca sizleri bekliyor. Yenilenen Türkiye stok seviyesi ile Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

* Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

NISSAN X-TRAIL

Prestijiyle öne çıkan ve 7 koltuklu seçeneğiyle geniş ailelerin de tercihi olan Nissan X-Trail, hayatın normale dönmeye başladığı Temmuz ayı boyunca sizleri bekliyor.

NISSAN MICRA

Şehrin temposuna yüksek teknoloji ve etkileyici tasarımıyla heyecan katan yeni Nissan Micra, hayatın yeniden normale dönmeye başladığı Temmuz ayı’na hazır. Şehir tutkunlarının vazgeçilmezi Micra Temmuz ayı boyunca 40.000 TL için 18 ay %0,59 faiz* avantajı ile sizi bekliyor.

* NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 2 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.