NISSAN K.TEPRETOĞULLARI İSTANBUL

HAKKIMIZDA

 

NISSAN K.TEPRETOĞULLARI İSTANBUL HAKKINDA

Kemal Tepretoğulları A.Ş. 1985 yılında, otomotiv sektöründe büyük bir heyecan ve başarma duygusuyla hizmete girmiştir. Sırasıyla Renault , Dacia ve Ford markalarının Yetkili Satıcılıkları ticari hayatını sürdürmüştür.

2014 yılında Nissan markasının yetkili satıcılığını bünyesine katarak, yeni ve önemli yatırımları ile faaliyet alanlarını, hizmetlerini daha da geliştirme arzusunda, hızla çalışmaya, istihdam sağlamaya, büyümeye devam etmektedir.”

Acıbadem’de bulunan Nissan plazamız, 3.000 m2 kapalı alanda satış, satış sonrası ,2.el satış ve sigorta hizmetleri ile faaliyet vermektedir.

Kalite, dürüstlük, hizmet ve güven prensiplerini ilke edinmiş olan firmamız, sektördeki sorumluluğunun bilincindedir ve bu bilinç ile yoluna devam etmektedir.

Konusunda uzman ve profesyonel , müşteri memnuniyetini ticari ve mali performansıyla birlikte en üst seviye çıkaran güçlü ekibiyle otomotiv sektöründe marka olan şirketimize olumlu eleştirileriyle katkıda bulunan tüm müşterilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz