NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren Nissan Yetkili Servisleri’nden garantisi devam eden araçlar için satın alacağınız periyodik bakım hizmetlerinde kullanılan orijinal polen filtresi, yağ filtresi, hava filtresi ve yakıt filtresi tavsiye edilen fiyatlarında %10 indirim uygulanacaktır. Nissan Türkiye Mobil Uygulaması üzerinden randevu alınması durumunda ise belirtilen parçalarda ilave %5 indirim uygulanacaktır. İşçilik ve yağ kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında Maximum kart ile yapılacak 2 taksitli işlemlere, ilave 4 taksit sunulacaktır. Kampanyaya Maximiles ve Maximum Genç kredi kartları dahil, Maximum Aidatsız Kart, Aidatsız Genç Kredi Kartı, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı ve ticari kartlar dahil değildir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Kampanya parça stoklarıyla sınırlıdır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YILLAR GEÇSE DE İLK GÜNKÜ GİBİ BAKIYORUZ.

*Belirtilen fiyatlar tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, KDV dahildir.

Kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir.Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.