NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

01 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren Nissan Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya süresince periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi ve işçilik tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. Motor yağı kampanyaya dahil değildir Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetlerin oluşması halinde onayınız ayrıca alınacaktır. Kampanya yalnızca servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya www.nissan.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Taksit Kampanyası ise 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus program üyesi NISSAN yetkili servislerde yapılan servis işlemleri için geçerlidir. Bireysel ve Ticari kartlarda 500 TL ve üzeri 3 ile 8 arası taksitli satışlarda +4 taksit kampanyası yapılacaktır.

Taksit kampanyamızla ilgili önemli detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır. Kampanya ile ilgili önemli bilgiler;

· Kampanya, kampanyaya katılan Bonus program üyesi NISSAN yetkili servislerinde geçerlidir.

· Bireysel ve Ticari kartlarda +4 taksit kampanyası 500 TL ve üzeri 3 ile 8 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir.

· Kampanyada +taksit eklenmiş en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.

· Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde +taksit uygulamasının üst limiti 399.999TL olarak uygulanacaktır. 400.000TL ve üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.

· Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Garanti BBVA Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA, Miles&Smiles Business Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business kredi kartları dahildir.

· Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, American Express Corporate, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

· Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET OTOMOTIV yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1,99 TL, Vodafone için 0,88 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. · Flexi kart kampanya uygulamaları https://www.bonus.com.tr/kredi-kartlari/flexi adresinde ilan edilmektedir.