NISSAN K.TEPRETOĞULLARI İSTANBUL

SERVİS HİZMETLERİ

NISSAN K.TEPRETOĞULLARI SERVİS HİZMETLERİ

Yetkili servisimizde  kesin müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. Önceliğimiz müşterimizin memnuniyetidir. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

Aracınızın periyodik bakımlarını Nissan Kemal Tepretoğulları Yetkili Servisinde yaptırmanız için birçok sebebiniz var.

 

1. Yeni Araç Garantisi / Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır.

 

2. Orijinal Nissan Yedek Parçaları

Orijinal Nissan Yedek Parçaları, kontrolü ve üretimi Nissan tarafından yapılmış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

 

3. Eğitilmiş Personel

Yetkili Servisimizde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler Nissan tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

 

4. Gelişmiş Servis Donanımı

Yetkili Servisimizde aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) sadece Nissan Yetkili Servisleri’nde mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

 

5. Güncel Teknik Bilgi

Güncel teknik bilgiler tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla tüm Nissan Yetkili Servisleri’ne iletilmektedir. Böylece, profesyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz kişilerin, aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nissan’ınızın periyodik bakımı ya da diğer satış sonrası hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER